JEŚLI CHCESZ GŁOSIĆ EWANGELIĘ – PRZYJDŹ DO NAS

MODLITWA O POWOŁANIACAŁY KOŚCIÓŁ MODLI SIĘ O NOWE POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE, ZAKONNE  I MISYJNE. TO WOŁANIE KOŚCIOŁA JEST DZISIAJ ZAGŁUSZANE JAZGOTEM PRZEMIJAJĄCYCH HASEŁ, KTÓRE JAK RUCHOME PIASKI, NIE DAJĄ OPARCIA DLA PERSPEKTYWY Z JAKĄ NALEŻY PATRZEĆ NA ŻYCIE. DOPIERO CHRYSTUS DAJE MOC BUDOWANIA SIEBIE I SWOJEGO DOMU NA SKALE. JEGO NAUKA Z MOCĄ STAJE SIĘ PODSTAWĄ DOBREGO WYSIŁKU WIARY. DLATEGO KOŚCIÓŁ MODLI SIĘ O POWOŁANIA.

JEŚLI JAKO MŁODY CZŁOWIEK ZNAJDUJESZ W SOBIE GŁOS POWOŁANIA I SZUKASZ MIEJSCA DLA REALIZACJI SWOJEGO ŻYCIA, PRZYJDŹ DO MISJONARZY ŚWIĘTEJ RODZINY. STAŃ SIĘ GŁOSICIELEM SŁOWA I SZAFARZEM SAKRAMENTÓW. NIE CZEKAJ NA LEPSZĄ  POGODĘ, NA LEPSZY CZAS. DECYZJA ŻYCIA JEST W TWOICH RĘKACH.

JEŚLI JAKO CZŁOWIEK WIARY CHCESZ POMÓC KOŚCIOŁOWI W TAK TRUDNYCH CZASACH ŚLEPYCH ZAUŁKÓW  I ULIC. POMÓDL SIĘ DLA MŁODYCH O ŁASKĘ DOBREGO ODCZYTANIA POWOŁANIA, A DLA POWOŁANYCH O ŁASKĘ SIŁY DO PODJĘCIA WEZWANIA CHRYSTUSA.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY MODLĄ SIĘ O NOWE POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE, ZAKONNE I MISYJNE DO WSPÓLNOTY MISJONARZY ŚWIĘTEJ RODZINY.

BŁOGOSŁAWIMY WAM I WASZYM RODZINOM

SZCZĘŚĆ BOŻE!

EKIPA REKOLEKCYJNO – MISYJNA MISJONARZY ŚWIĘTEJ RODZINY


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Top