ZERWANY KŁOS – FILM, KTÓRY TRZEBA ZOBACZYĆ

WSPANIAŁA PRODUKCJA KATOLICKIEGO FILMU ZERWANY KŁOS. DEBIUTANCI I DOŚWIADCZENI AKTORZY, A WRESZCIE NAPRAWDĘ PIĘKNY  OBRAZ ŚWIĘTOŚCI I MĘCZEŃSTWA MŁODEJ KAROLINY KÓZKÓWNY. WSZYSTKO W REALIACH TEGO ŚWIATA, ŚWIATA WOJNY I KONFLIKTU, OKRUCIEŃSTWA I NADE WSZYSTKO RADOŚCI WIARY. ŻYCIE MŁODEJ DZIEWCZYNY, OPARTE O WIARĘ WYNIESIONĄ Z DOMU RODZINNEGO, WIARĘ WYRAŻANĄ PRZEZ MIŁOŚĆ DO BOGA I BLIŹNIEGO. CZYSTĄ WIARĘ I WIARĘ W CZYSTOŚCI, TAKĄ WIARĘ ZŁO ATAKUJE, TAKĄ WIARĘ ZŁO CHCE ZNISZCZYĆ. JEDNAK ZŁAMANY KŁOS PRZYNOSI OWOC OBFITY, BO MIŁOŚĆ NIE USTAJE. 
NARESZCIE CIEPŁY OBRAZ KAPŁANA, PROBOSZCZA, SPOWIEDZNIKA. NARESZCIE NORMALNE SPOJRZENIE NA CUDA, KTÓRE CAŁY CZAS SIĘ DZIEJĄ NA NASZYCH OCZACH. TYM RAZEM W KINIE.
ZERWANY KŁOS ZACHĘCA DO PODEJMOWANIA JESZCZE WIĘKSZYCH WYSIŁKÓW DLA CORAZ ODWAŻNIEJSZEGO TWORZENIA POWAŻNYCH PRODUKCJI FILMOWYCH DLA POWSZECHNEGO WIDZA. MOŻE DOSYĆ JUŻ KOMIKSÓW PRZENOSZONYCH NA EKRAN. MOŻE CZAS WRÓCIĆ DO TEGO, CO NIESIE ŻYCIE I PRAWDA, WIARA I CZYN. ZERWANY KŁOS, TO ZWISTUN DOBREGO KINA, KINA WSPÓŁBRZMIĄCEGO Z NASZĄ RZECZYWISTOŚCIĄ I DAJĄCEGO JASNĄ ODPOWIEDŹ NA PODSTAWOWE PYTANIE: DLACZEGO WARTO ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAĆ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Top