Tydzień Misyjny 2015 – Misje święte w opolskiej Katedrze

Herb Biskupa OpolskiegoEkipa rekolekcyjno-misyjna Misjonarzy Świętej Rodziny od soboty 17 października przeprowadzi Misje Święte Parafialne w Parafii Katedralnej Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu. Wieloletnie głoszenie Słowa Bożego w różnych Parafiach Diecezji Opolskiej zostało ukoronowane zaszczytem prowadzenia Misji Świętych Parafialnych w samym sercu tej Diecezji. W Roku Życia Konsekrowanego nasza Ekipa podejmuje to wezwanie w Tygodniu Misyjnym Kościoła. W ten sposób pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Kościołowi Powszechnemu za tą jedność, którą jest Kościół lokalny, diecezjalny i parafialny oraz Kościół misyjny. W kraju i za granicą głosimy Ewangelię i nawołujemy do nawrócenia.

Program Misji Świętych Parafialnych jest bardzo bogaty i daje wszystkim, którzy zapragną wziąć w nich udział, możliwość duchowej refleksji i głębokiego zrozumienia wiary Kościoła Katolickiego. Jest jednak wielu takich Parafian, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w misyjnych spotkaniach. Dlatego w dni powszednie pierwsza Msza św. o godz. 6.00 będzie transmitowana przez Diecezjalne Radio Doxa FM. W ten sposób Misje w Katedrze przekroczą granice Parafii.

Diecezja OpolskaProsimy o modlitwę za Misje w Katedrze Opolskiej, która 16 listopada będzie obchodziła Uroczystość Poświęcenia. Katedralne Misje Parafialne w Opolu czas zacząć.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Top