Alleluja! Jezus żyje! Nasz Król zwyciężył! Alleluja!

Nie trwajmy uwięzionymi w sobie, ale otwórzmy dla Pana nasze zapieczętowane groby, aby wszedł Jezus i obdarzył nas życiem; zanieśmy do Niego kamienie uraz i głazy przeszłości, ciężkie skały słabości i upadków. On chce przyjść i wziąć nas za rękę, aby nas wyrwać z lęku. Ale pierwszym kamieniem, jaki trzeba odsunąć tej nocy jest brak nadziei, zamykający nas w sobie samych. Oby Pan uwolnił nas od tej pułapki bycia chrześcijanami bez nadziei, żyjącymi tak jakby Pan nie zmartwychwstał, a nasze problemy stanowiły centrum życia.

Zanim świat usłyszy z naszych ust jakąkolwiek recenzję rzeczywistości, powinien zobaczyć między nami miłość i miłosierdzie Boga, który nigdy nie rezygnuje ze swoich dzieci.

Papież Franciszek o Zmartwychwstaniu

WSZYSTKIM KAPŁANOM, SIOSTROM I BRACIOM ZAKONNYM ORAZ NASZYM BLIŻSZYM I DALSZYM ZNAJMOMYM Z MISYJNYCH DRÓG I SPOTKAŃ SKŁADAMY  ŻYCZENIA MOCY CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO NA DALSZY TRUD DROGI GŁOSZENIA JEGO EWANGELII I ŚWIADECTWA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO, KATOLICKIEGO ŻYCIA. Z MODLITWĄ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM KAPŁANI EKIPY MISYJNEJ I REKOLEKCYJNEJ MISJONARZY ŚWIĘTEJ RODZINY.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Top